Ekspres do kawy

5 zalet ekspresu do kawy Jura WE8

Najlepsza przerwa w pracy to przerwa na dobrą kawę. Espresso na pobudzenie, cappucino dla zrelaksowania się, a latte, kiedy chcesz porozmawiać z przyjaciółką. Co powiesz na urządzenie, które przygotuje Ci wszystkie rodzaje kawy, jakie zechcesz, a potem jeszcze za Ciebie posprząta? Poznaj powody, dla których powinieneś zainteresować się ekspresem do kawy Jura WE8.

1. Najwyższa jakość wykonania.

Ziarna Twojej kawy mieli innowacyjny młynek Aroma G3, a jego niewątpliwą zaletą jest wysoki stopień dokładności z jaką rozdrabnia kawę. Sprawia to, że ziarna uwalniają pełnię zawartego w nich smaku i aromatu, co dla smakoszy tego napoju jest ważną zaletą.

Warto zaznaczyć, że ekspres ten otrzymał prestiżowy certyfikat TÜV, który jest przyznawany wyjątkowo bezpiecznym produktom, cechującym się wysoką jakością wykonania.

2. Inteligentny system czyszczenia.

Utrzymanie ekspresu w czystości, a tym samym w najwyższej wydajności, jeszcze nigdy nie było tak proste. Wystarczy, że klikniesz jeden przycisk, by urządzenie Jura WE8 uruchomiło program do automatycznego usuwania brudu. Jest to doskonała opcja dla osób, które cenią sobie higienę.

3. Szeroki wybór sposobów parzenia kawy.

Ekspres Jura WE8 oferuje dwanaście napojów, jakie można w nim przygotować, zaczynając od cappuccino, przez espresso dla dwóch osób, na ristretto kończąc.

Jeśli jesteś fanem kawy, dobrze znasz to uczucie zniecierpliwienia, kiedy przychodzi ochota na Twoje ulubione cappucino, ale trzeba czekać aż woda się podgrzeje. Ekspres Jura WE8 zmniejsza czas ten oczekiwania do minimum, a wszystko za sprawą innowacyjnego systemu grzewczego Termoblok, który jest ceniony przez najbardziej wymagających klientów. Przykładowo, cappuchino będzie dla Ciebie gotowe w mniej niż minutę, a dwa espresso – dla Ciebie i kolegi z pracy – otrzymasz po czterdziestu pięciu sekundach.

Jura WE8 to znakomity wybór nie tylko dla smakoszy kawy, bo sprawdzi się także przy parzeniu herbaty. Miłośnicy tej drugiej dobrze wiedzą, jak problematyczne jest trafienie z odpowiednią temperaturą wody, którą zalewa się herbaciane liście. Ekspres Jura WE8 posiada możliwość zaprogramowania optymalnej temperatury wody.

4. Nowoczesne sterowanie.

Wszystkie informacje o uruchomionych funkcjach ekspresu znajdują się na cyfrowym panelu, umieszczonym z przodu urządzenia. Za pomocą dotyku i wybrania z ekranu odpowiedniej opcji, jesteś w stanie przygotować szybko swój ulubiony napój.

Dla gadżeciarzy ekspres Jura WE8 oferuje możliwość połączenia z aplikacją mobilną JURA Caffe Proffesional. Od teraz będziesz mógł zaparzyć kawę, na jaką masz ochotę, z poziomu Twojego smartfona lub tableta.

5. Automat do spieniania mleka.

Ustalmy jedno – nie ma mowy o smacznym cappuccino, jeśli mleko w naszym napoju jest źle spienione. Twórcy Jura WE8 pomyśleli o tym problemie i w urządzeniu zamontowali dysze, które robią najpyszniejszą piankę, jaką można sobie zażyczyć.

Przeczytaj więcej na temat ekspresów do kawy Jura WE8 i przekonaj się dlaczego warto wybrać ten model ekspresu.